Roll-A-Ramp Polska

80-177 Gdańsk, Kraśnięta 135

504 221... 079więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta


Kontakt:
tel. 504 221 079
rampy.najazdy@gmail.com

Roll-A-Ramp to wysokiej jakości rampa najazdowa wykonana z aluminium lotniczego składająca się z mniejszych modułów, dzięki czemu można dowolnie zmieniać jej długość. Do wyboru jest kilka szerokości: 122cm, 91cm, 76cm, 66cm oraz 30cm. To doskonałe rozwiązanie do pokonywania schodów, progów, wzniesień i innych tego typu przeszkód. Jest niesłychanie lekka i jednocześnie wytrzymała, potrafi przenieść obciążenie 300kg oraz posiada antypoślizgową powierzchnię odporną na działanie warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, mróz). Rewolucyjna konstrukcja rampy pozwala na jej szybkie rozłożenie i złożenie (kilkanaście sekund), a po złożeniu (zrolowaniu) zajmuje niewiele miejsca.

Wachlarz zastosowań Roll-A-Ramp jest niezwykle szeroki, począwszy od transportu osób niepełnosprawnych na wózkach manualnych lub elektrycznych poprzez transport ciężkich ładunków na wózkach kołowych, maszyn przemysłowych, motocykli, skuterów, quadów, itp.

Może być wykorzystywana tam gdzie nie ma możliwości wybudowania stałego podjazdu, np. w obiektach zabytkowych lub sakralnych, lokalach wyborczych, gastronomicznych, przychodniach, sklepach, itp. Dostępny jest również szereg akcesoriów, który sprawi, że rampa będzie jeszcze bardziej uniwersalna (np. poręcze, podpory, szybko-złączki). 


Oprócz rampy Roll-A-Ramp w ofercie naszej firmy znajdują się rampy najazdowe do transportu cięższych ładunków (od 300kg do 60 000kg). Są to sztywne rampy w postaci szyn lub wykonane w dowolnej szerokości moduły oraz systemy załadowcze (teleskopowe) do samochodów dostawczych. 

Wykonane z wysokiej jakości aluminium doskonale nadają się do transportu samochodów, maszyn budowlanych, wózków widłowych i paletowych a ich niewielka waga bardzo ułatwia rozkładanie i składanie.

Nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa i mogą być stosowane na terenie Unii Europejskiej.  Zobacz pliki i załączniki do oferty

2

 

Kontakt

80-177 Gdańsk,
Kraśnięta 135

504 221... 079więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: rollaramp.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 18:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd